Samtek Design; Değişmeyen mekânlara estetik bakışın adı, Samtek Dizayn; farkındalık yaratmanın yeni yorumu, Samtek Dizayn; iletişimle sevgi yolunda ilerleyen ve tebessüm noktasına ulaşmayı amaç edinmiş hizmetin ifadesi. Bu hizmet doğrultusunda oluşan firmamız döşemelik, perdelik; deri ve kumaş ürünlerini temin etmektedir.

Yurt içinde üretilen ve yerli bakışın ortaya koyduğu çizgi ile farklı yansımaların da olabileceğini düşündüğümüz ithal ürünleri, zengin çeşitlilik  içerisinde sizlerin beğenisine takdim etmekteyiz. Ağırlık olarak oteller olmakla birlikte çehresini değiştirmeye karar verdiğiniz ya da farklı bir çizgi görmek istediğiniz her türlü konu ve diğer mekanlarınızda hizmet verilmektedir.

Sizler için hazırladığımız projelerde, döşemelik ürünler ile perde ve yatak örtüleri kumaşlarını temin etmenin yanı sıra isteğe bağlı olarak dikimiyle beraber uygulaması da yapılabilmektedir.

Proje ve kontratlarda özel tercihlerinize göre çözümler sunulmakta, döşemelik deri ve kumaşlarımız arzu edilen standartlarda üretilmektedir. Bunların yanında tebessümünüze katkı sağlayacak istek, düşünce ve daha iyiye matuf tavsiyelerinizi bizlerden esirgemediğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız. Sevgi, saygı ve iyilikler temennilerimizle…