Ev, işyeri, otel vb. yaşam alanlarının dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahip olan döşemelik deri, yaşam alanlarının estetik kalitesini ve konforunu yükselten çok önemli dekorasyon motiflerindendir. Samtek Dizayn, döşemelik deri ürünlerinde estetik ve kaliteyi değişmez bir unsur olarak görmektedir. Farklı renk ve deri türlerine sahip zengin koleksiyonumuz sayesinde, ister klasik ister modern yaklaşımlarınızı kolaylıkla projelerinize uygulayabilirsiniz. Proje türünüze göre tercih edeceğiniz döşemelik derileri, ev, cafe, ofis, mobilya, otel odaları, yat, yelkenli, otomobil içi kaplamalarınız için proje kapsamında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Döşemelik deri nedir? Ham derinin, tercih edilen kaplama alanına göre bazı işlemlerden geçmesinin ardından kullanılabilirlik kazandırılmış, kullanım alanına göre tercih edilen hakiki, suni ve kumaş deri seçenekleri sayesinde mevcut tasarıma kaplama yapmanıza olanak sağlayan döşeme maddesidir.

Döşemelik deri fiyatları : Proje veya bireysel kullanımlarınız için döşemelik deri fiyatları, ürün tipine göre değişkenlik göstermektedir. Samtek Dizayn  rekabetçi fiyatları ile projenizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Hakiki derilerimiz sığır derisinden tabaklanmış naturel ürünlerdir. Hakiki derilerde suni deri ve kumaşlarda oIduğu gibi homojen renk dağılımı ve yüzey düzgünlüğü sağlanamamaktadır.

DERİ KULLANIMINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Deri direkt güneş ışınlarından ve yüksek ısı-ışık yayan spotlardan korunmalıdır. Tüm deriler güneş ışığından ve  kuvvetli spot ışıklardan etkilenir. Kurur, solar ve çatlar. Bunları önlemek için direkt güneş ışığı alan  yerlere

(pencere, önleri vb.) ve güçlü spot ışıkların altına deri eşyalarınızı koymayınız.

Deri ile döşeli ürünler, ısı kaynaklarından (soba, radyatör, şömine vb.) en az 50 cm uzağa koyulmalıdır. Aksi takdirde deri fazla nem kaybederek sertleşebilir ve çatlayabilir.

Minder uçları veya mobilyanın kollarının veya köşe kısımlarının oturma bölümü olarak kullanılması aşınmalarına sebep olabilir.

Sert nesneler; anahtar, oyuncak, mücevher, toka vs. ile temas deri üzerinde göze hoş görünmeyen izler bırakabilir

Evcil hayvanların deri eşyalarla doğrudan teması engellenmelidir. Tırnakları ile deride tahribat yapabilir ve ayrıca salya da deriye zarar verip leke oluşturabilir,

Deri ürünler, uzun süre naylon ambalajlarda ve rutubetli ortamlarda saklanmamalıdır. 

Fiyat bilgisi için müşteri danışma hattını veya info@samtekdizayn.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.