Kültür yapımızı çağlardan çağlara aktarmayı sağlayacak, müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyeye taşıyacak,  estetik ve ergonomik, inovatif ürünler tasarlayıp;  çağımızın sorunlarından biri olan görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaya ve geçmiş kültür yapısının verdiği hissi yaşatmaya uygun, mühendislik harikası dekoratif duvar kaplamalarıduvar panelleri uygulama ve projeleri geliştiriyoruz.

Sanatla estetiğin harmanlandığı, yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş iç ve dış mekanlarda kolayca uygulanabilir yapısı, geniş ürün yelpazesi ve seçenekleri ile dekoratif duvar panelleri sektöründe öncü ve yenilikçi bir firmayız.

Değişen dünyayı ve trendleri anlık olarak takip eden Samtek Dizayn‘ın uzman Ar-Ge ekibi ile birlikte geliştirdiği yenilikçi tasarım serisi paneller, durağanlaşmış ve geleneksel tasarım formlarından kopuşu, ahşap, tuğla, taş ve beton malzemelerinin sağladığı sadelikle ve doğallıkla sunuyor.

Ahşap, beton, taş vb. duvar panelleri sıcaklığı ve sadeliğiyle yaşam alanlarınıza nostaljik bir görünüm kazandırır. Panel ahşap duvar ve tavan kaplama panelleri dekoratif ve estetik görünümüyle yaşam alanlarınızı sıcacık bir yuva haline getirir.

Tavan ve duvarlarınız için teknolojiyle geliştirdiğimiz, inovatif düşünce yapımızı içine katarak harmanladığımız inovatif ısı ve ses yalıtımı sağlayan duvar ve tavan karo panellerimiz. Karo tavan ve duvar panelleri ürün yelpazesini moda ve estetik ile birleştiren yeni duvar paneli ürünlerimiz. Stone Panel karo tavan ve duvar kaplama panelleri alışılagelmiş ürün tasarımlarının üstüne çıkarak sizlere bambaşka bir görünüm ve yaşam alanı sunar.

Yılların deneyimini, duvar kaplama ve tavan paneli ürünlerimizin kalite ve uygulanabilirliğini arttırabilmek için kullanan, kaliteli işçilik ve üstün zekasını sürekli gelişime ve değişime ayıran, üretim tesislerini ve yapısını inovasyon sürecinin getirdiği tüm yeniliklere uyum sağlayarak devam ettiren SAMTEK DİZAYN tüm yaşam alanlarınıza estetik ve konforu getirecektir